رتبه الکسا در ایام نوروز

 

رتبه الکسا در ایام نوروز

رتبه الکسا در ایام نوروز

با سلام و تبریک سال جدید به تمامی عزیزان و آرزوی سالی سرشار از موفقیت و شادکامی برای شما

لازم است بدانید که رتبه الکسا در وب سایتهای اینترنتی این روزها بسیار جالب شده، و بسیاری از وب سایتها که در طی یکماه گذشته رتبه های بالاتری داشتند در حال حاضر به رتبه های پایین تری رسیدند. به نظر شما چرا چنین اتفاقی هر سال در ایام نوروز رخ میدهد؟ با توجه به اینکه رتبه های الکسا متوسط سه ماه را در نظر می گیرد، می توان رتبه ای به مراتب بهتر را برای این سایت ها متصور شد.

رتبه الکسا در ایام نوروز

دلیل تغییر رتبه های الکسا در ایام نوروز

رتبه الکسا به یک بیماری نزد مدیران سایت تبدیل شده و بسیاری از مدیران سایت ها برای بهبود وضعیت الکسای سایت خود به هر روشی متوسل می شوند، در حالیکه استفاده از این روشها باعث سقوط سایت خواهد شد. متاسفانه بسیاری از سایت های اینترنتی با خرید تبلیغات پاپ آپ، استفاده از فریم در سایر سایت ها و خرید بازدیدهای غیر واقعی سعی در بهبود رتبه الکسای خود دارند. در واقع با انجام این کار مشتریان خود را فریب می دهند تا آنها تصور کنند که وب سایت فوق بازدید بالایی دارد و به آنها سفارش تبلیغ بدهند. به همین خاطر هست که رتبه الکسا سایتها دارای اهمیت نیست.

در تعطیلات نوروز، بازدید اینترنت به میزان قابل توجهی کاهش می یابد و به همین دلیل هزینه کردن بابت خرید پاپ آپ و بازدیدکننده مجازی و… چندان به صرفه نیست و بازگشت سرمایه ندارد. به همین جهت سایت های متقلب از اواسط اسفند ماه خرید پاپ آپ را متوقف می کنند و رتبه آنها افت قابل توجهی دارد. از طرف دیگر سایت هایی که چنین کاری را انجام نمی دادند بهبود رتبه می یابند. پس می توان اینطور گفت که رتبه الکسا در ایام نوروز به دلیل بازدید کمتر کاربران از سایت کاهش می یابد.

تعطیلات نوروز فرصت مناسبی برای بررسی وضعیت الکسای سایت های درستکار و سایت های متقلب است. رتبه الکسا در ایام نوروز فرصتی برای بررسی سایت شما می باشد. پس اگر شما جزو سایتهایی هستید که در ایام نوروز رتبه خوبی را در الکسا کسب کردید، از نظر الکسا جزو سایتهای درستکار می باشید.