راههای محبوب سازی طراحی سایت

راههای محبوب سازی طراحی سایت
شما که وب سایت برایتان محلی برای خرید و فروش است قصد افزایش بازدید های وب سایت خود را دارید باید بدانید چگونه وب سایت خود را محبوب کنید و با این راه ها آشنا باشید. در این مقاله راه های محبوب سازی طراحی سایت را برای کاربران را مطرح می نماییم.

میزبان قدرتمند یکی از راههای محبوب سازی طراحی سایت می باشد

انتخاب یک پلن میزبانی پس از تعیین نام دامنه مرحله بعدی کار شما در طراحی سایت است. در این گام شما بایستی رد انتخاب میزبان خود به یک سری نکات توجه داشته باشید. کیفیت و سرعت وب سایت یکی از این اولویت هاست و اهمیت زیادی دارد.
سرور های اشتراکی که ارزان قیمت هستند دارای اعتبار پایینی هستند و دارای سرعت و کیفیت کمی هستند، این سرور ها دربرخی از ساعات روز که بازدبد بالاست نمی توانند پاسخگو باشند. پس بهتر است از سرورهای قوی با تعداد کاربران کمتر استفاده کنید زیرا سرعت پایین وب سایت شما موجب عدم رضایت کاربران می شود و شما در این شرایط بایستی کاربران را از دست رفته بدانید.

راههای محبوب سازی طراحی سایت
یکی از راههای محبوب سازی طراحی سایت بهینه سازی وب سایت می باشد

برای داشتن یک وب سایت خوب از جمله عواملی که باید به آن توجه داشته باشید بهینه سازی سایت است که یکی از مهمترین معیارهای در طراحی سایت خوب و دقیق می باشد. به شما توصیه می کنیم برای اینکه شما موتور های جستجو را متوجه مواردی که برایتان اهمیت بیشتری دارد بکنید و امکان پیمایش را برای موتور جستجو آسانتر کنید، استاندارهایی که موتورهای جستجویی مانند گوگل و یاهو تعیین کرده اند را رعایت کنید. در اینصورت تعداد بازدیدها از سایت بالا رفته و رتبه شما در موتورهای جستجوگر افزوده می شود.

 استفاده از بهینه سازی رسانه های اجتماعی

اگر شما سایت خود را بهینه سازی کردید باید بدانید که این پایان راه نیست و شما باید در بهینه سازی سایت خود در رسانه های اجتماعی دست به فعالیت بزنید. در عصری که فضای شبکه های اجتماعی، فضای قدرت نمایی تجاری می باشند شما باید تمام تلاش خود را بکنید تا از رقبا خود عقب نمانید و این امر رعایت مواردی که در ادامه به آن اشاره می کنیم را می طلبد.

•    یکسانی محتوا سایت با محتوا موضوع و به روز بودن آن
•    از طریق وب گردی و ارسال نظر و لینک کردن سایت خود آن را معرفی کنید
 
 استفاده از گرافیک ظاهری زیبا، سبک و مرتبط با زمینه کاری

لازم است بدانید که یکی از موارد مورد اهمیت که سبب تخصصی شدن طراحی سایت شما می شود بحث گرافیک می باشد. تناسب رنگ های استفاده شده و چینش متن ها و همچنین استفاده از تکنولوژی و داشتن برخی اطلاعات مانند روانشناسی رنگ ها و … است که سبب یک گرافیک سطح بالا و زیبا می شود.

از کاربران در سایت خود استفاده کنید

راه دیگری که شما برای بالا بردن تعداد کاربران خود دارید تا مصرف کننده کالا یا خدمات شما باشند و تبلیغات شما را مشاهده کنند این است که کاربران را د رسایت خود دخالت دهید و  از آنها نظرخواهی کنید (حتی می توانید انجمن ایجاد کنید) زیرا این کار سبب جذب مخاطب می شود.