نکات مفید در طراحی سایت های جدید

نکات مفید در طراحی سایت های جدید

نکات مفید در طراحی سایت های جدید

آنچه در رسیدن به نتیجه ی مناسب بازار رقابتی اهمیت و لازم می باشد انتخاب شیوه مناسب در ایجاد پیوندهای داخلی و خارجی است. مورد دیگری که درافزایش ترافیک سایت شما و در نتیجه رتبه وب سایتتان تاثیر مثبت دارد اینست که شما از مراکز بهینه سازی سایت استفاده کنید.
این نکته واضح است که سئو سایت نیاز به زمان گذاشتن دارد و امری است که بایستی مرحله به مرحله انجام شود و این نکته را بارها از افراد ماهر در سئو سایت شنیده اید.

درادامه برای شما ده نمونه از مواردی که به شما در بهینه سازی سایتتان کمک می کند و نکات مفید در طراحی سایت های جدید است را مطرح می نماییم :

یک. درمورد این که چه لینکی به شما پیوند می شود خوب فکر کنید!

درلینک هایی که وب سایت خود پیوند می دهید توجه کنید، سعی کنید سایت هایی که ارائه دهنده ی محصولات با کیفیت هستند و به آسانی برای موتورهای جستجو شناسایی می شوند و برای کاربران نمایش داده می شوند را انتخاب نمایید. این یکی از نکات مفید در طراحی سایت های جدید می باشد.

دو. درمورد اینکه شما به چه لینکی پیوند می شوید خوب دقت کنید.

همانطور که در بالا اشاره کردیم اینکه شما در سایتتان یک سایت مرغوب و خوب را پیوند دهید در وب سایت شما تاثیر مثبت دارد. پس لازم است خود شما هم به لینک های بروز و متعادل لینک شوید.

سه. از پیوند با لینک های بد بپرهیزید!

شمایی که قصد بهینه سازی سایت خود را دارید باید بدانید که برای محافظت از وب سایت خود هرگز با لینک های خراب که به نوعی دورافتاده اند به و مدت ها می گذرد که کسی از آنها استفاده نکرده است خودداری کنید. در واقع این لینک ها نه تنها مفید نیستند بلکه برای وب سایت شما مضر نیز می باشد.

چهار. درمورد ارتباطات خود خوب فکر کنید!

توجه کنید که با لینک هایی پیوند برقرار کنید که با مطالب وب سایت شما ارتباط نزدیکی دارند و این مسئله در بحث بهینه سازی وب سایت حائز اهمیت زیادی می باشد و در غیر اینصورت در ذهن مخاطب تاثیر منفی می گذارید.

نکات مفید در طراحی سایت های جدید

پنج. لینک های داخلی

خودتان خود را قضاوت کنید و در حیطه لینک های داخلی و مورد رضایت بودن آن ها فکر کنید‍‍! به شما پیشنهاد می دهیم برای داشتن لینک های مفید که در رتبه بندی شما تاثیر مثبت دارند با متخصصان سئو مشورت کنید و از آنها کمک بگیرید.

شش. نقشه ها

این نکته که استفاده از سایت شما و حرکت در آن به راحتی امکان پذیر باشد برای سایت شما یک امتیاز محسوب می شود. شما اینگونه مخاطبان را به سمت وب سایت خود جذب می کنید و همینطور در نزد موتورهای جستجو به عنوان سایت خوب شناسایی می شوید. پس داشتن نقشه خوب سایت در معرفی لینک های داخلی و ایجاد دید کلی مثبت نسبت به سایت شما نقش دارد. داشتن نقشه در وب سایت یکی از نکات مفید در طراحی سایت های جدید می باشد.

هفت. ساخت لینک

برای لینک کردن از کلمات کلیدی به اندازه کافی استفاده کنید و توجه داشته باشید چه کمتر و چه بیشتر از حد نیاز استفاده کردن از این کلمات سبب مشکل می شود. تعادل در همه مراحل رعایت شود و از این راه است که شما می توانید رتبه سایت خود را به وسیله موتورهای جستجو بهبود ببخشید.

هشت. از مخفی کاری اجتناب کنید

لازم است از تکنیک هایی ناواقعی که در کوتاه مدت ممکن است کاربران را به سمت سایت خود جذب کنید استفاده نکنید زیرا نباید از توانایی موتورهای جستجو در تشخیص فریب خود که اصطلاحا به این موارد “سیاه کاری” می گویند غافل شوید. پس سعی نکنید برای رسیدن به نتیجه ای کوتاه مدت از راه های نادرست سئو وارد شوید و اعتماد موتورهای جستجو و کاربران را از دست بدهید.

نه. به جایگاه لینک رقبای خود توجه داشته باشید

سعی کنید همیشه از جایگاه رقبا خود آگاهی داشته باشید و خود را با آنها مقایسه کنید. نترسید! این کار کاملا براساس قانون می باشد و باعث قدرت شما در کارتان می شود. اگر سئو سایت برایتان اهمیت ویژه ای دارد لازم است قبل از طراحی سایت به جایگاه رقبای خود توجه کنید.

ده. استراتژی

همیشه سعی داشته باشید در زمینه لینک دهی و پیوند به درون وب سایتتان دارنده ی راهبردی قوی باشید و برسی های لازم را به طور کامل انجام دهید و سپس به ایجاد پیوند اقدام کنید.