طراحی وب سایت در کشور افغانستان

طراحی وب سایت در کشور افغانستان

گروه انفورماتیک کیان تک در نظر دارد خدمات طراحی سایت را برای کلیه شرکتهایی که در ایران و افغانستان فعالیت دارند ارائه نماید.

طراحی انواع وب سایت های داینامیک برای شرکت های افغانی فعال در ایران

طراحی انواع وب سایت های داینامیک برای شرکت های ایرانی فعال در کشور افغانستان

اینترنت به سرعت در حال پیشرفت است و هر روز عده زیادی به این شبکه جهانی می پیوندند. همانطور که بسیاری از امور روزمره زندگی، کسب و کارها و معاملات توسط اینترنت انجام ممی شود. در این میان کسب و کارهایی موفق هستند که بتوانند موقعیت (سایت) خود را در فضای مجازی ایجاد نموده و سریعتر بتوانند خود را از نظر جستجو در گوگل، یاهو، و غیره به اولویت مطلوبی برسانند.

امروزه بسیاری از مشاغل به داشتن فروشگاه، دفتر کار، کارخانه و یا کارگاه اکتفا نکرده و اقدام به داشتن وب سایت نیز نموده اند.

طراحی سایت داینامیک اصلی ترین تخصص در شرکت طراحی سایت،کیان تک است. این شرکت با هدف ایجاد تحولی جدید در طراحی وب سایت داینامیک و حرفه ای، به عرصه طراحی سایت گام نهاد. بررسی های انجام شده نشان میدهد که اغلب شرکت ها و سازمان ها واشخاص حقیقی ایرانی انتظارات خود را در مورد طراحی صفحات وب صرفاً محدود به ابعاد اطلاع رسانی آن می کنند در حالی که در دنیای اینترنتی ایران، توجه نکردن به ابعاد تجاری و بازاریابی در یک وب سایت، اشتباه تجاری بزرگی محسوب میشود.

اصولا سایتهای ایستا یا استاتیک، سایتهایی هستند که ضرورتی برای تغییر مداوم اطلاعات آنها احساس نمی شود. اینگونه وب سایتها معمولا تنها جهت معرفی کاربرد دارند. عملیات به روز رسانی محتوای سایت به ندرت صورت می پذیرد و نیازی به ارائه خدمات به هر شکل به صورت آنلاین در اینگونه سایتها دیده نشده است. مسلما هزینه های طراحی سایت و همچنین نگهداری و به روزآوری اینگونه سایتها کمتر بوده و بطور کلی برای هر شخص، شرکت و یا سازمان کوچک کاربرد خواهد داشت.
در مقابل سایتهای پویا نیاز شدید به تغییر مداوم اطلاعات و محتوا داشته و بنا به نیازمندی و کاربرد سایت، طراحی و توسعه می یابند. هزینه های طراحی سایت داینامیک و نگهداری اینگونه وب سایتها غالبا زیاد بوده و بدون در نظر گرفتن توجیه مالی، ایجاد چنین سایتهایی منطقی به نظر نمی رسد.

طراحی وب سایت در کشور افغانستان

طراحی وب سایت در کشور قزاقستان

طراحی سایت در افغانستان,طراحی وب در افغانستان,طراحی وب سایت افغانستان