جریمه سایت های غیر سازگار با موبایل توسط گوگل

مقاله بعدی را بخوانید:

"حضور در صفحه اول گوگل"

مقاله قبلی را بخوانید:

"افزایش بک لینک سایت طراحی شده"

درطراحی سایت | بدون دیدگاه

جریمه وب سایتهای غیر سازگار با موبایل توسط گوگل

در نظر داشته باشید که گوگل جدیدا وب سایت هایی که با موبایل سازگار نباشند را جریمه می کند!

شاید برای شما این مسئله عجیب باشد ! جریمه سایت های غیر سازگار با موبایل توسط گوگل

بسیار از کاربران وب سایت های اینترنتی ار تلفن های همراه استفاده میکنند و حتی میتوان گفت که تعداد افرادی که از موبایل استفاده میکنند خیلی بیشتر از کاربرانی می باشد که با کامپیوتر کانکت می شوند و اینطور به نظر میرسد که تعداد کاربرانی که از موبایل استفاده می کنند روز به روز بیشتر هم خواهد شد. به همین خاطر جریمه سایت های غیر سازگار با موبایل توسط گوگل انجام میگیرد.

به دلیل اینکه تعداد زیادی از افراد از موبایل جهت بررسی وب سایتهای اینترنتی استفاده می کنند گوگل هم تصمیم گرفته که به سایتهایی که با تلفن های همراه سازگاری دارند اهمیت بیشتری بدهد و آنها را تقویت نماید. اگر سایتی از نظر محتوا و تصاویر بی نظیر باشد ولی با تلفن همراه سازگار نباشد تاییدیه گوگل را به دست نخواهد اورد زیرا کاربران نمیتوانند اطلاعات چنین وب سایتهایی را با تلفن همراهشان براحتی بخوانند.

پس اگر وب سایت شما با موبایل سازگار نیست حتما این نکته را در اولویت قرار دهید و وب سایت خود را با تلفن های همراه سازگار کنید تا بتوانید تاییدیه گوگل را برای خود دریافت نمایید و از این طریق میتوانید اولویت بهتری را کسب کنید. نیازی نیست که وب سایت جدیدی را طراحی کنید که سازگار با تلفن های همراه باشد شما میتوانید با تغیر دادن کدهای همان وب سایت براحتی سایت خود را واکنش گرا نمایید تا براحتی با تبلت و تلفن های همراه خودش رو مطابقت دهد.

اگر وب سایت شما با تلفن های همراه سازگار نبود ما در طراحی سایت کیان تک متخصصانی را داریم که میتوانند این کار را برای شما ظرف چند روز انجام دهند. بنابراین اگر هنوز جز وب سایتهای قدیمی هستید خیلی زود به فکر بروز رسانی وب سایت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

تگ های مجاز

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

مطالب علمی