موفقیت سایت طراحی شده با برنامه ریزی

success-of-the-site-with-planning

در این مقاله سعی داریم به مواردی که برای توسعه دادن وب سایت لازم است و موفقیت سایت طراحی شده با برنامه ریزی را مشخص می کند بپردازیم.
همانطور که می دانید گسترش و توسعه وب سایت تا حدودی کار استرس زایی می باشد و شما برای کسب موفقیت بایستی اما و اگر های زیادی را پشت سر بگذراید. به شما پیشنهاد می کنیم در ادامه این مقاله همراه ما باشید تا نکاتی که موفقیت در توسعه وب سایت را می طلبد را شرح دهیم.
زمینه ها و پایه های اساسی دقیق در طراحی
خوب است بدانید که یکی از مهمترین عوامل توسعه و گسترش وب، وجود زمینه های درست و دقیق می باشد که این زمینه ها نیز خود به دو دسته کلی تقسیم می شود و عبارتند از: موضوعات مربوط به مشتریان – اطلاعاتی در حوضه شرکتی که می بایست توسعه داده شود.

۱٫    مسائل مربوط به مشتریان

شما نیز باید از هدف مخاطبانتان آگاهی داشته باشید و بدانید که آنها به چه چیزی علافه دارند و چگونه می شود به آنها درباره فعالیت های وب سایت اطلاع رسانی کرد.

۲٫    مسائل مربوط به شرکت توسعه شونده

در طراحی سایت چند گزینه برای انتخاب و تصمیم گیری وجود دارد که شما با عنوان یک طراح سایت با توجه به شرکتی که می خواهید آن توسعه یابد و وب سایت مربوط به آن می شود می توانید وب سایت را با هدف هایی نظیر اینکه کالایی را به فروش برسانید یا به کاربران وب سایت مطلبی بیاموزید، یا حتی وب سایتی برای ایجاد سرگرمی، طراحی کنید.

۳٫ به کمک الگو ها (templates) پیش رفتن

به طور معمول برای طراحی سایت هایی که به زمان کمی برای طراحی نیاز دارند و اتفاقا قیمت کمی نیز دارند الگوهایی از سایت های  ساخته شده ارائه می شود تا تصمیم گیری ها را نیز آسان تر کند. مشتری شما در واقع با انتخاب این الگو های ارائه شده می تواند تنها درباره اندازه فونت و رنگ ها خواستار تغییر شود به طور کلی دامنه تغییراتی که این وب سایت ها می پذیرند کم می باشد .
ما در اینجا پیشنهادی برای افراد مبتدی نیز داریم که از الگوهای (templates) که می توان آنها را به عنوان یک راهنما قدم به قدم دانست کمک بگیرید .